Odwiedziło nas:
mod_vvisit_counter.188777
osób

Księga gości

Lista wpisów

SZUKAJ WPISU

DODAJ WPISDODAJ WPIS

Number of entries in guestbook: 88

Display # 

M
2011-01-13

4U
ognisty pocałunek dla Ciebie Di ;) 

Sejten ;)
2011-01-05

wiosna...
Wiosna, wiosna będzie niedługo, będzie się palić, będzie się kręcić :))) pozdrowienia dla całej ekipy :)

Teresa
2010-06-28

Występ
Kiedyś widziałam Wasz występ i niechcący zajrzałam. Jesteście naprawdę bardzo utalentowanymi i młodymi ludźmi. Życzę wam dalszych sukcesów. Pozdrawiam  

E-mail WWW

Dorota Circus Maximus
2010-06-24

:)
jasne ! przyjedziemy kiedyś :) cieszę się, że dotarliście spokojnie kochani do domku:)całuję mocno a i dajcie do siebie kontakt jakiś, żeby w razie potrzeby się zorganizować

Gość
2010-06-18

Dziekujemy !!
Ja rówinerz dołączam się do podzienkować dla Doroty za wskazanie nam własciwej drogi..Wszyscy dotarliśmyw  wjednym kawałku :Dw ramach rewanrzu zapraszamy do Katowic :) 

Gość
2010-06-17

K-ce dotarły do domku :)
Serdeczne podziękowania dla Doroty, dzięki której zdążyliśmy na Sonisphere Festival. :D Do Katowic dotarliśmy cali i zdrowi o 6.30. :) Pozdrawiamy!!!

skieRAS
2010-03-11

:)
calkiem mila stronka pozdrawiam

Gość
2010-03-05

visit
Byłem na Waszej stronie jest O.K.Marek Sudoł

mivanhoxcss
2010-03-05

Greetings From Houston
Great Site. Was added to mybookmarks. Greetings From USA.

Dziubik
2010-02-09

ja tu byłem :D
buziaki dla Was :p a największe dla myszki :)

Gumiś
2010-02-09

:)
Pozytywne zmiany na stronie widzę!:)Cieszyn pozdrawia :)

DAREK
2009-10-06

Pozdrawiam
Serdecznie pozdrawiam , życzę sukcesów.

WWW

Dorota
2009-09-22

warsztaty
oto adres e-mail info@circusmaximus.pl 

Gość
2009-09-22

warsztaty
ile kosztuje u Was nauka tańca ognia? poproszę e maila do Was jeśli można

Dorota
2009-09-18

Kasiu:)
cześć Kasiu, jasne, że pamiętamy. mamy nadzieję, że w przyszłym roku znów będziemy mogły się zobaczyć w najpiękniejszym miejscu nad morzem.dziękujemy za to, że byłyście dla nas takie dobre i kochane. całuski ogromne.:)

Gość
2009-09-14

Kasia ;)
Cześć dziewczyny :) może mnie jeszcze pamiętacie ze sklepiku w Stilo gdzie dałyście wspaniały występ :) możliwe że mnie skojarzycie jak powiem ze dałam wam tacki papierowe do zrobienia "plakatów";) Teraz aktualnie odpoczywam i korzystam z ostatnich dni wakacji. Mam nadzieje że u was wszystko dobrze i jakoś się trzymacie ;) Chciałam Wam pogratulować wspaniałej strony :)Gorące pozdrowienia dla wszystkich z Dzierzgonia ;)  

Ewa
2009-09-11

.
Jeszcze zapomniałam dodać, co do Eyes on fire, nie zawsze podłoże na pokaz jest idealne i równe, nie raz ciężko jest poruszać się z nieskazitelną gracją, gdy w podłożu są wielkie dziury:)

Gość
2009-09-11

Ewa
Każda krytyka jest dobra, jeśli coś wnosi:)Niestety, nie przedstawiłaś się, może napiszesz nam na których pokazach byłaś dokładniej i skąd możemy Ciebie kojarzyć. Szkoda, że nie podałaś do siebie żadnego kontaktu, np. adresu e-mail. Dla każdego fireshow oznacza coś innego. Ale również mam nadzieję, że w najbliższym czasie zaszczycisz któryś z naszych pokazów swoją obecnością, będziemy mogli porozmawiać na żywo, przekażesz nam swoje uwagi. Bo zawsze tak face to face łatwiej porozmawiać, niż przez Księgę Gości:) Później może będzie okazja, może zaprezentujesz nam co nieco swoich umiejętności i nauczysz nas czegoś:)pozdrawiam,Ewa

Dorota
2009-09-11

.
Tamzanko, dziękujemy za szczegółową krytykę i rady przyszłościowe. Jak każde słowa bierzemy je do serca.Nie będę pisać z czym się zgadzam, a z czym nie, bo nie po to jest ta ksiega. Może kiedyś będziemy miały szansę się spotkać i podyskutować na temat poziomu tańca, ruchu, techniki kuglarskiej. Jeśli jesteś ekspertem to na pewno doradzisz co i jak:)Powiem krótko. Zapraszamy na następne pokazy, będziemy aktualizować stronę i z niej dowiesz się, gdzie będzie można nas obejrzeć. Zapraszam serdecznie.Co do ruchu i gracji w wachlarzach oraz poziomu z eyes on fire. ten utwór i ta muzyka doprowadziła nas do czegoś innego niż Ciebie.mniemam, że jesteś specjalistką. jednocześnie mam dla Ciebie radę, jeśli to co robimy nie podoba się Tobie/nie mieści się w Twoich granicach estetycznych, nie przychodź i nie oglądaj. mam nadzieję, że kiedyś to Ty zaprezentujesz jak powinno wyglądać prawdziwe show:) pozdrawiam serdecznie.

Tamzanka
2009-09-09

Co by nie było
HejOk, wizja jest, stronka spoko, logo jestem pod wrażeniem. Ale tylko tyle. Byłam na kilku pokazach, domyślam się jaki macie zamysł co do pokazów ale kompletnie mnie to nie bierze. Gdzie ten piękny ruch w wachlarzach?? Gdzie ta gracja?? Nie ma, niestety... W filmiku z apsurdalii widac jak o mały włos a kolega by się nie wywrócił, koleżance spódnica spada, kilka trików na krzyż i tyle. Niestety to jest poziom osób początkujących, a wiem że nie istniejecie od wczoraj. Czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze. Wiem,że to nie są miłe słowa, ale myślę że to jest budująca krytyka która zmusi was jako grupę do tworzenia naprawdę dobrych pokazów. Po prostu brzydzę się kłamstwem.Pozdrawiam

<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 Dalej > Ostatnie >>
Strona 1 z 5

Powered by Jambook written by Olle Johansson from JX Development