Odwiedziło nas:
mod_vvisit_counter.178035
osób

PDF Drukuj Email

Przyjaciele

 

Są osoby, bez których nie poradzilibyśmy sobie, które pomagały nam w kryzysowych momentach, które były światełkiem w ciemności, pomocą, wszystkim...

Dziękujemy:

 

Naszym rodzinom, za zrozumienie, zaufanie, za to, że zawsze na występach jesteście z nami, zachwyceni i dumni. Bardzo Was kochamy, i to dzięki Wam jesteśmy, jacy jesteśmy. Dajecie nam siłę....

 

Ani, Adasiowi i Frankowi - za to, że znów rozpalili w nas ogień i dodali sił...

 

Wetlinie - za to, że jest miejscem, które łączy i pozwala spotkać nietuzinkowych ludzi, którym też dziękujemy!

 

Mikołajowi za ambitne i profesjonalne podejście do projektu i prowadzenia tej właśnie strony internetowej, za czynny współudział w planowaniu zarówno strony wizualnej jak i technicznej..

 

Hansowi – za bycie naszym dźwiękowcem, dziękujemy, że na pierwszych występach czuwałeś nad muzyką, spędzałeś masę czasu przed komputerem by dźwięki były idealne. Za to wszystko wielki ukłon dla Ciebie...

 

Kasi Hernik– za wszystkie pokazy, które mogliśmy zrobić dla niej i dla Domu Kultury i za to, że zawsze wierzyła w to, że to wszystko ma sens...

 

Kamilce – za zdjęcia, filmiki, pozytywne nastawienie, wspieranie duchowe.

 

Śmiecie – cudownej osobie, która wspiera nas przed pokazami, a także pełni zaszczytną funkcję charakteryzatora nas wszystkich. Dziękujemy Ci za każdą chwilę, za dobre słowa, i za szept cichy duszy Twojej, która koi i leczy wątpliwości.

 

Całej ekipie ze Slot Art Festiwalu – za cudowne przyjęcie nas w Lubiążu, za pięć dni spędzonych w niesamowitej atmosferze, pełnej radości, uśmiechów i nowych wrażeń. I oczywiście tym, którzy przychodzili na nasze warsztaty... Dawaliście nam tyle pozytywnych emocji.

 

Ekipie bębniarskiej, która współtworzy klimat w trakcie naszych występów. Bez Waszych dźwięków historia nie zostałaby opowiedziana do końca.

 

Basowi za profesjonalny sprzęt, pomoc, dobre słowo.

 

Miejsko – Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Piasecznie, w szczególności: dyrektor Ewie Dudek, Kasi i Tomkowi za wieloletnią współpracę, wiarę i pomoc na każdym etapie współpracy.

 

Wszystkim, którzy kiedykolwiek współtworzyli tą grupę. Dziękujemy za wspólny czas, wysiłek i energię.

 

Dziękujemy także tym, którzy oglądają nasze występy – i którzy zachwycają się nimi. Dzięki Waszym słowom wiemy, że to wszystko ma sens.

 

Dziękujemy tym, którzy kochają nas prywatnie... Mimo wszystko.